Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 18 czerwca 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

TravelCamp po kilku latach wraca do gry!

TravelCamp po kilku latach wraca do gry!
Redakcja

Nie była to łatwa decyzja, ale postanowiłem reaktywować cykl marketingowych spotkań adresowanych do hotelarzy, restauratorów i travel managerów.

Najbliższa edycja TravelCampu odbędzie się w czwartek, 22 czerwca, w Browarze Lubicz w Krakowie. Event szkoleniowy organizuję już od 2010 roku. W tym czasie ponad 30 razy spotykaliśmy się w różnych miastach w Polsce, by dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu digital marketingu, rozmawiać o nowych trendach, poszukiwać nowych inspiracji i partnerów biznesowych.

Gościem specjalnym krakowskiej edycji TC będzie Magdalena Urbaniak, założycielka agencji MaxTractor, strateżka i szkoleniowiec w obszarze komunikacji i budowania marek, a także autorka blogów magdaurbaniak.com i tractormania.pl.

Eksperci tym razem będą rozmawiać o neuromarketingu, automatyzacji i wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Nie zabraknie też wskazówek, jak analizować dane i zwiększać widoczność stron turystycznych i hotelowych w wyszukiwarkach internetowych. Poza olbrzymią dawką wiedzy zaplanowałem też sporo czasu na dobrą zabawę i skuteczny networking.

Przeczytaj także: TravelCamp – jak to się właściwie zaczęło?

Chcę nieco odkurzyć ideę TravelCampu. Z każdą kolejną edycją będę wprowadzał też zmiany w formule spotkania, tak by jeszcze bardziej uatrakcyjnić wydarzenie i zaangażować do czynnego udziału jego uczestników. Będę też wdzięczny za wszelkie sugestie dotyczące urozmaicenia formuły tego wydarzenia.

Jak wiesz, TravelCamp jest spotkaniem nieformalnym i niezależnym, a udział w nim nie wiąże się z żadną opłatą. Wystarczy, że pracujesz w branży travel lub sektorze horeca. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl. Uczestnicy muszą też potwierdzić swój udział najpóźniej 3 dni przed eventem.

Najbliższa 32. edycja spotkania rusza w czwartek, 22 czerwca, o g. 13.30 w Browarze Lubicz w Krakowie. Event szkoleniowy wspierają takie marki, jak Social WiFi, KWHotel, Noclegowo.pl oraz Generacja M. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis MojeKonferencje.pl.

Redakcja - rozsiany po Polsce kilkuosobowy zespół pasjonatów, freelancerów, marketingowych i e-turystycznych odkrywców. Grupa ludzi, którym się jeszcze chce i którzy pod czujnym okiem Piotra Kasperczaka, organizatora i pomysłodawcy TravelCampu - realizują niezależny serwis adresowany do branży turystycznej i osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem w turystyce. Jeśli masz pomysł na Twój autorski tekst, raport, felieton, case study lub zwyczajnie chcesz podzielić się opinią, wiedzą, doświadczeniem z zakresu e-turystyki lub e-marketingu, napisz do nas. Jeśli chcesz wykorzystać ten materiał, skopiować go lub opublikować w innym miejscu w internecie - skontaktuj się z nami, w celu uzyskania zgody od Wydawcy serwisu.

Dodaj komentarz