Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 27 maja 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

TURYSTA 2021 – Trendy w Turystyce Wiejskiej

TURYSTA 2021 – Trendy w Turystyce Wiejskiej
Redakcja

Już 23 września odbędzie się w Poznaniu ciekawa konferencja dotycząca turystyki wiejskiej i agroturystyki. Będę miał niebywałą przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i jako uczestnik, i jako prelegent.

Cieszę się niezmiernie na tę okoliczność, zwłaszcza że wystąpię w szacownym gronie ekspertów, wśród których znajdą się m.in. Aleksandra Klonowska – Szałek (Slowhop), Huber Gonera (Landbrand), Sebastian Klauz (Polskicaravaning.pl) i wielu innych.  Gościem specjalnym będzie Kuba Porada, znany dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Poznańska konferencja Turysta 2021 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu – czytamy w materiałach Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Udział w tym wydarzeniu zapowiedziało wielu ekspertów związanych z branżą turystyczną. Wśród uczestników będą osoby działające w biznesie turystycznym, jak i te, które rozwojem turystyki zajmują się z poziomu samorządu czy organizacji.

Konferencja TURYSTA 2021 – Trendy w Turystyce Wiejskiej odbędzie się 23 września w hotelu Novotel Poznań Centrum. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

fot. Sanok snaksen / pixabay.com

Redakcja - rozsiany po Polsce kilkuosobowy zespół pasjonatów, freelancerów, marketingowych i e-turystycznych odkrywców. Grupa ludzi, którym się jeszcze chce i którzy pod czujnym okiem Piotra Kasperczaka, organizatora i pomysłodawcy TravelCampu - realizują niezależny serwis adresowany do branży turystycznej i osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem w turystyce. Jeśli masz pomysł na Twój autorski tekst, raport, felieton, case study lub zwyczajnie chcesz podzielić się opinią, wiedzą, doświadczeniem z zakresu e-turystyki lub e-marketingu, napisz do nas. Jeśli chcesz wykorzystać ten materiał, skopiować go lub opublikować w innym miejscu w internecie - skontaktuj się z nami, w celu uzyskania zgody od Wydawcy serwisu.

Dodaj komentarz