Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 13 lipca 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

Kalendarz travel managera – czerwiec 2019

Kalendarz travel managera – czerwiec 2019
Piotr Kasperczak

Lista szkoleń i spotkań branżowych w czerwcu nie jest ta bogata, jak w poprzednich miesiącach. Ale są wśród nich wydarzenia zacne i warte Twojego udziału.

Tradycyjnie już do listy eventów szkoleniowych podrzucam kalendarz świąt i dni niezwyczajnych. Myślę, że takie święta jak Światowy Dzień Wellness czy Dzień Przytulania mogą okazać się fajną inspiracją w planowaniu contentu w mediach społecznościowych.

Szkolenia i konferencje branżowe – czerwiec 2019

Content Marketing w hotelarstwie

Kiedy: 17-18 czerwca 2019
Gdzie: Wrocław
Cena: 1968 zł brutto

Dwudniowe intensywne warsztaty z zakresu content marketingu i marketingu online. Jeśli chcesz samodzielnie optymalizować treści, poznać ważne czynniki mające wpływ na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google, poznać narzędzia do analizy strony i konkurencji, zapisz się na szkolenie. Szczegóły tutaj.

Made For Restaurant

Kiedy: 24 czerwca 2019
Gdzie: Wrocław
Cena: Od 280 zł + VAT

Cykliczna konferencja adresowana do restauratorów, managerów restauracji, sommelierów, szefów kuchni. Temat przewodni tegorocznych wydarzeń to „Innowacje w gastronomii – biznes czy prowokacja”. W programie 10 prelekcji, 4 warsztaty i 20 ekspertów na scenie. Więcej informacji na stronie organizatora.

31# TravelCamp

Kiedy: 27 czerwca 2019
Gdzie: Zakopane
Cena: bezpłatnie

Kolejna, 31. edycja spotkania marketingu z turystyką. Bezpłatny event szkoleniowy adresowany do hotelarzy, przedstawicieli biur podróży, restauratorów, blogerów podróżniczych. Rejestracja na stronie travelcamp.pl.

Kalendarz świąt i dni niezwyczajnych – czerwiec 2019

6.06 Dzień Jojo
7.06 Dzień Seksu
8.06 Światowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych
9.06 Dzień Przyjaciela
10.06 Światowy Dzień Jazdy Nago na Rowerze
13.06 Światowy Dzień Wellness
15.06 Międzynarodowy Dzień Surfingu
18.06 Międzynarodowy Dzień Sushi
20.06 Boże Ciało
22.06 Światowy Dzień Garbusa
23.06 Dzień Ojca
24.06 Dzień Przytulania

Jeśli znasz jakieś niebanalne wydarzenie branżowe, o którym warto wspomnieć w maju, napisz do mnie, a dopiszę je do listy.

Piotr Kasperczak - trener i dodarca z zakresu marketingu internetowego w turystyce. Ojciec-założyciel TravelCampu (pierwszego w Polsce barcampu dla branży turystycznej i sektora horeca), koordynator wielu projektów edukacyjnych (m.in. Travel 2.0, Profitroom on Tour), autor bloga TravelMarketing.pl. Od wielu lat związany z branżą turystyczną, szkoli hotelarzy i doradza wielu markom turystycznym w zakresie skutecznej promocji w internecie.

Dodaj komentarz