Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 18 czerwca 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce rusza 31 marca!

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce rusza 31 marca!
Redakcja

Już 31 marca rusza 12. odsłona konferencji New Trends in Tourism. Podczas wydarzenia 7 ekspertów z Polski, USA, Izraela i Wielkiej Brytanii podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianego marketingu turystycznego.

Konferencja New Trends in Tourism to wydarzenie, które przez lata mocno ewoluowało – zmieniało się miejsce, prelegenci, formuła spotkania. Ale jedno się nie zmieniło – to nadal miejsce spotkań i inspiracji dla osób związanych z branżą turystyczną.

Swoje przybycie do Gdańska potwierdzili m.in.: Justin Reid, marketer świadomych podróży z TripAdvisor, Eran Ketter, lider myśli turystycznej, Doug Lansky, pisarz oraz Marta Mills, specjalistka do spraw turystyki zrównoważonej. W gronie prelegentów znajdzie się też Piotr Bucki, edukator i mówca.

Udział w konferencji New Trends in Tourism 2022 umożliwia poszerzenie wiedzy w czterech obszarach – turystyki zrównoważonej, marketingu nieoczywistego, zarządzania czy marketingu kierunku. Podczas warsztatów odbywających się 31 marca, uczestnicy będą mieli okazję nie tylko zdobyć praktyczną wiedzę, poznać trendy i sprawdzone strategie rozwoju biznesu, ale również nawiązać bardzo cenne kontakty z osobami z branży.

Temu służyć ma również wieczór networkingowy, który odbędzie się drugiego dnia konferencji. Nieformalne spotkanie w gronie ludzi z branży pozwoli nawiązać znajomości, które mogą być początkiem cennych relacji biznesowych.

Podobna możliwość czeka na uczestników 2 kwietnia. Na ten dzień organizatorzy zaplanowali wycieczki fakultatywne po Gdańsku Pierwsza umożliwia poznanie miasta od strony wody, podczas rejsu jachtem. W drugim przypadku chętni będą mogli odbyć Spacer Szlakiem Piwnym zakończony degustacją piw w Nowym Browarze Gdańskim.

Konferencja odbywa się w formule hybrydowej, wykłady i prelekcje prowadzone są w języku polskim lub angielskim. Organizatorem wydarzenia jest Gdańsk Convention Bureau. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.newtrendsintourism.com.

Redakcja - rozsiany po Polsce kilkuosobowy zespół pasjonatów, freelancerów, marketingowych i e-turystycznych odkrywców. Grupa ludzi, którym się jeszcze chce i którzy pod czujnym okiem Piotra Kasperczaka, organizatora i pomysłodawcy TravelCampu - realizują niezależny serwis adresowany do branży turystycznej i osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem w turystyce. Jeśli masz pomysł na Twój autorski tekst, raport, felieton, case study lub zwyczajnie chcesz podzielić się opinią, wiedzą, doświadczeniem z zakresu e-turystyki lub e-marketingu, napisz do nas. Jeśli chcesz wykorzystać ten materiał, skopiować go lub opublikować w innym miejscu w internecie - skontaktuj się z nami, w celu uzyskania zgody od Wydawcy serwisu.

Dodaj komentarz