Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 27 maja 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

Paryż i Nowy Jork najwyżej w rankingu TripAdvisora

Paryż i Nowy Jork najwyżej w rankingu TripAdvisora
Redakcja

Portal TripAdvisor okrzyknął  Paryż i Nowy Jork najlepszymi światowymi destynacjami. Przyznane po raz piąty doroczne wyróżnienia Travelers’ Choice Destinations uwzględniają 412 wyjątkowych celów podróży na 38 rynkach na świecie.

Nagrody są przyznawane zgodnie z rankingiem przygotowanym na podstawie milionów recenzji i opinii podróżników korzystających z serwisu TripAdvisor.

W finałowej dziesiątce najlepszych destynacji w skali globu za Paryżem i Nowym Jorkiem uplasowały się: Londyn, Rzym, Barcelona, Wenecja, San Francisco, Florencja, Praga i Sydney. W Europie zestawienie wyróżnia także Berlin, Istambuł i Sankt Petersburg. Rosyjskie miasto znalazło się w czołówce zestawienia po raz pierwszy. Triumfujący Paryż odnotował wzrost o trzy pozycje w stosunku do poprzedniej edycji zestawienia. Z kretesem przepadł za to wcześniej wysoko notowany Marrakesz. W rankingu TripAdvisor Travelers’ Choice Destinations 2013 nie znalazło się też żadne polskie miasto. (ab)

źródło: traveldailynews.com, fot. Roboppy (wikimedia commons)

 

Redakcja - rozsiany po Polsce kilkuosobowy zespół pasjonatów, freelancerów, marketingowych i e-turystycznych odkrywców. Grupa ludzi, którym się jeszcze chce i którzy pod czujnym okiem Piotra Kasperczaka, organizatora i pomysłodawcy TravelCampu - realizują niezależny serwis adresowany do branży turystycznej i osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem w turystyce. Jeśli masz pomysł na Twój autorski tekst, raport, felieton, case study lub zwyczajnie chcesz podzielić się opinią, wiedzą, doświadczeniem z zakresu e-turystyki lub e-marketingu, napisz do nas. Jeśli chcesz wykorzystać ten materiał, skopiować go lub opublikować w innym miejscu w internecie - skontaktuj się z nami, w celu uzyskania zgody od Wydawcy serwisu.

Dodaj komentarz