Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 13 lipca 2024

Scroll to top

Top

0 Komentarzy

Nowe terminy wydarzeń branżowych

Nowe terminy wydarzeń branżowych
Piotr Kasperczak

Z uwagi na pandemię koronawirusa zdecydowana większość wydarzeń branżowych została odwołana albo przeniesiona na inny termin. Część organizatorów zdecydowała się zmienić formułę, planując albo konferencje hybrydowe, albo pełne transmisje online – zarówno dla prelegentów, jak i uczestników.

Oto lista zaplanowanych na ten rok konferencji branżowych z krótką adnotacją, czy wydarzenia te się odbyły (lub odbędą) i w jakiej formie. Mam nadzieję, że informacja ta będzie dla Ciebie przydatna.

Hotel Meeting 2020

Wiosenna edycja konferencji Hotel Meeting odbyła się w dniach 26-28 maja 2020 w trybie online.  Po tym wydarzeniu organizator postanowił uruchomić cykl branżowych Business Speed Dating Online. Najbliższe takie wydarzenie (Hotel Meeting – Business Speed Dating Online) zaplanowano na 21-22 lipca 2020. Druga odsłona tego eventu odbędzie się w dniach 20-21 października 2020.
Szczegóły tutaj

VII Forum Promocji Turystycznej

Organizowane przez redakcję serwisu WaszaTurystyka.pl wydarzenie miało się odbyć 22 kwietnia. Forum zostało przeniesione na 17 czerwca 2020 i odbyło się w tym terminie przy – jak podkreśla organizator – zachowaniu podwyższonych standardów bezpieczeństwa higienicznego.
Szczegóły tutaj

NCS Hotels – Sprzedaż w branży hotelowej 2020

Premierowa edycja kongresu NSC Hotels była pierwotnie zaplanowana na 16 kwietnia. Organizatorzy postanowili jednak przesunąć termin wydarzenia na 8 października 2020.
Więcej tutaj

Hotelowy Power Day

W dniach 11-12 maja 2020 niestrudzona Violetta Hamerska zorganizowała 4. odsłonę Hotelowego Power Day’a w trybie online. Ale już na 30 czerwca 2020 zaplanowana jest kolejna edycja tego eventu. I tym razem spotkanie HPD odbędzie się online, ale potrwa jeden dzień. Mają to być interaktywne warsztaty z mapowania doświadczeń gości.
Więcej tutaj

Hotel Marketing Conference 2020

Na początku czerwca firma Profitroom ogłosiła, że „największa i najbardziej odlotowa konferencja branżowa” zostaje odwołana. Pozostaje mieć nadzieję, że organizatorzy zaskoczą nas w przyszłym roku. Na otarcie łez otrzymaliśmy info, że  konferencja <HMC> wygrała w międzynarodowym konkursie Communicator Awards.
Więcej tutaj

Profitroom on Tour 2020

Ostatnia odsłona cyklu spotkań marketingowych Profitroom on Tour odbyła się 23 stycznia 2020 w Poznaniu. Kolejne warsztaty, zaplanowane na marzec zostały odwołane. Warto jednak zaglądać na stronę organizatora, by sprawdzić, czy idea lokalnych warsztatów marketingowych będzie kontynuowana.

Hotel Trends Poland & CEE 2020

25 maja 2020 magazyn Hotelarz zorganizował specjalną edycję konferencji Hotel Trends Poland & CEE. COVID -19: wyzwania i przyszłość branży hotelarskiej. Jak zaznacza organizator, formuła konferencji miała charakter hybrydowy – stacjonarny dla panelistów (z zapewnieniem reżimu sanitarnego), oraz z dostępem i możliwością interakcji online – dla uczestników wydarzenia.
Szczegóły tutaj

Rentowny Hotel 2020

VII Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych Rentowny Hotel (uff, strasznie długa ta nazwa) miał się odbyć w dniach 7-8 maja 2020. Event został ostatecznie przełożony na 10-11 września 2020.
Więcej tutaj

Jeśli Twoim zdaniem brakuje tu ważnego spotkania z branży turystycznej lub hotelarskiej, o którym należałoby wspomnieć, napisz do mnie lub załącz krótką notkę w komentarzu.

Piotr Kasperczak - trener i dodarca z zakresu marketingu internetowego w turystyce. Ojciec-założyciel TravelCampu (pierwszego w Polsce barcampu dla branży turystycznej i sektora horeca), koordynator wielu projektów edukacyjnych (m.in. Travel 2.0, Profitroom on Tour), autor bloga TravelMarketing.pl. Od wielu lat związany z branżą turystyczną, szkoli hotelarzy i doradza wielu markom turystycznym w zakresie skutecznej promocji w internecie.

Dodaj komentarz