Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Travelmarketing.pl | 9 grudnia 2018

Scroll to top

Top

O blogu

TravelMarketing.pl powstał w 2013 roku z inicjatywy Piotra Kasperczaka, organizatora spotkań marketingu internetowego z turystyką TravelCamp oraz Redaktora prowadzącego serwis hotelarski HotelNews.pl.

Blog popularyzuje wiedzę z zakresu marketingu w turystyce. Z  założenia ma stanowić otwartą platformę ekspercką dla osób profesjonalnie zajmujących się marketingiem internetowym, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z branżą turystyczną i sektorem horeca.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Jeśli masz pomysł na autorski tekst, artykuł, raport, felieton, case study – napisz do mnie na adres redakcja/ malpka/ travelmarketing / kropka/ pl.  Udzielam się też w wybranych szkoleniach z marketingu, seminariach i konferencjach.

KOMUNIKATY PRASOWE

Travelmarketing.pl nie jest serwisem newsowym, dlatego proszę agencje i działy PR, by nie dodawały naszego maila do list wysyłkowych. Mile widziane są za to artykuły, felietony i studia przypadku z sektora turystycznego oraz szeroko pojętego marketingu internetowego.

PATRONAT / REKLAMA

Obejmujemy Patronatem wybrane inicjatywy i przedsięwzięcia branżowe. Szczegółowe informacje na temat współpracy medialnej można uzyskać tutaj.  Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w naszym serwisie, kliknij tutaj.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu,

Piotr Kasperczak
TravelMarketing.pl